اسکرو کانوایر بگ فیلتر

اسکرو کانوایر بگ فیلتر

گروه مهندسین مکانیک کبیر در زمینه طراحی و تولید اسکرو کانوایر Screw Conveyor با استاندارد روز دنیا همراه با بالاترین سطح کیفیت فعالیت مینماید جهت سفارش و یا استعلام قیمت اسکرو کانوایر Screw Conveyor با شماره 09122803642 تماس حاصل فرمایید .

 اسکرو کانوایر بگ فیلتر Screw Conveyor

گروه مهندسین مکانیک کبیر در زمینه طراحی و تولید اسکرو کانوایر Screw Conveyor با استاندارد روز دنیا همراه با بالاترین سطح کیفیت فعالیت مینماید جهت سفارش و یا استعلام قیمت اسکرو کانوایر Screw Conveyor با شماره 09122803642 تماس حاصل فرمایید .

اسکروها یکی از انواع سیستم های انتقال مواد می باشند. این سیستم توانایی حمل طیف وسیعی از مواد با دانسیته نسبتاً بالا را دارا می باشد. این خصوصیت در کارکرد اسکروها بسیار مهم بوده و علت آن اینست که مارپیچ اسکرو که بر روی شفت مرکزی آن ثابت شده است، در بدنه آن می چرخد و طی این عمل مواد در امتداد کف و کناره ها فشرده شده و در فضاهای خالی مابین مارپیچ و بدنه به حرکت در می آیند. این امر باعث لغزیدن ذرات مواد برروی یکدیگر می شود

اسکرو کانوایرهای تولیدی گروه مهندسین مکانیک کبیر برابر با آخرین استانداردهای کیفی مطابق با سفارش مشتری و در سایزها ، ظرفیت ها و اشکال مختلف طراحی و تولید می گردد.

سیستم های انتقال مواد اسکرو کانوایر

اسکرو کانوایر (سیستم انتقال مواد حلزونی)

سیستم انتقال مواد حلزونی و یا همان اسکرو کانوایر ها یکی از سیستم های انتقال مواد فله میباشد که کاربرد بسیار وسیعی در صنایع مختلف از جمله صنایع سیمان ، فولاد ، کانی ها ، معادن ، مواد غذایی و … دارد. استفاده از این سیستم ها جهت انتقال مواد فله در طول های کم به دلیل امکان ایجاد چندین ورودی و خروجی بسیار مناسب بوده ولی در برای مسافت های زیاد توصیه نمیشوند. قسمت اصلی این سیستم  یک شافت است که یک قطعه به شکل مارپیچ و یا ماردون بر روی آن نصب گردیده است و با مکانیزمی ساده، با چرخش مواد را به سمت جلو و یا عقب انتقال میدهد. باید توجه داشت این مکانیزم گرچه در ظاهر ساده میباشد اما طراحی دقیقی را جهت استفاده از حداکثر راندمان و همچنین عدم آسیب به مواد در پروسه حمل نیاز دارد. امروزه جدیدا سیستم های بدون شافت نیز برای کاربردهای ویژه ایی که دارای تکنولوژی خاصی است نیز طراحی و تولید شده است. البته ماردون ها می توانند بدون شفت طراحی شوند که به آن ها شافت لس shaft less گفته میشود.

روتاری ولو بگ فیلتر چه کاربردی در صنایع دارد ؟

طراحی و بهینه سازی اسکروکانوایر Screw Conveyor

یکی از مهمترین نکات ساخت و  به کارگیری این نوع از سیستم های انتقال مواد طراحی درست ، اصولی و منطبق بر شرایط کاریست. عوامل مختلفی از جمله نوع مواد مورد حمل، دبی مواد و مسافت و ارتفاع انتقال در طراحی اسکرو کانوایرها پارامتر های موثر است که تعیین کننده گام مارپیچ ، سرعت چرخش و ابعاد و جنس متریال مارپیچ میباشند. امروزه با وجود نرم افزارهای متعدد و تخصصی طراحی بهینه و کارآمد مارپیچ ها ساده تر شده است هرچند همچنان این فرآیند نیاز به علم و تجربه خاصی دارد.فولاد به کار رفته در اسکرو کانوایرها و نقاله ماردون نیز بنابر نوع استفاده متفاوت است. ازجمله این مواد که در بخش مارپیچ استفاده میشود میتوان به فولادهای معمولی با روکش سرامیک و یا انواع فولاد ضد سایش از قبیل هاردوکس و یا دورستات و… اشاره کرد. در صنایع غذایی و برخی صنایع نیز از فولاد های استینلس استیل استفاده میشود.

سبد کیسه فیلتر چه کاربردی در بگ فیلتر دارد ؟

لینک کوتاه : 

https://bit.ly/397glLw

طراحی و ساخت اسکرو کانوایر Screw Conveyer

بازدید امروز83
بازدید دیروز86
بازدید هفته339
بازدید ماه 711
بازدید کل104721